Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku 6-10 lat na zuchowe zbiórki w piątki 16:00-17:30 w szkole.

W szkole działamy od 7 lat. Co tydzień spotykamy się na zbiórkach, każda z nich jest jedyna i niepowtarzalna, robimy na nich wiele ciekawych rzeczy, aż nie sposób spisać tego w paru słowach. Najlepiej widać to na naszej stronie FB (www.facebook.com/143wesoletygryski).

Co 2-3 miesiące wyjeżdżamy na weekendowe biwaki, a w ferie i wakacje zapraszamy na zimowisko oraz kolonię zuchową.

Wszystkie nasze działania opieramy na Misji ZHP (Misją ZHP jest wychowywanie młodego człowieka, czyli wspieranie go we wszechstronnym rozwoju i kształtowaniu charakteru przez stawianie wyzwań.)

Zapraszamy do kontaktu z Panią Joanną Rutkowską (wychowawcą w świetlicy): asia.fiona@gmail.com lub drużynowym Tomaszem Raczyńskim: tomek_raczynski@wp.pl