Z ogromnym bólem serca zawiadamiamy, że 2.06.2022 r. odeszła Joanna Górska, wieloletni pracownik biblioteki w naszej szkole, oddany nauczyciel, wspaniała koleżanka, serdeczny i życzliwy człowiek. Przez wiele lat z dużym entuzjazmem i pasją poświęcała się pracy.
Joanna była niezwykłym człowiekiem, a jej niezwykłość przejawiała się każdego dnia w drobnych gestach i słowach. Zawsze otwarta, chętnie pomagała innym. Swoim pozytywnym usposobieniem dodawał otuchy i sprawiała, że zły dzień stawał się dla każdego lepszy. Pozostanie na zawsze w pamięci przyjaciół, wdzięcznych Uczniów, Rodziców i Nauczycieli.
Pogrążeni w głębokim smutku – Dyrekcja, Nauczyciele, Pracownicy Obsługi i Administracji, Rodzice i Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 16 im. Władysława Broniewskiego w Gdańsku.