Wczoraj, 25 listopada rozstrzygnięty został konkurs plastyczny zorganizowany przez Mały Samorząd Uczniowski. Dzieci z klas 0 - 3 tworzyły różnymi technikami prace na temat: " Jesienni artyści".
Oto zwycięzcy!
W kategorii klas 0 - 1:
I miejsce zdobyła Pola Parafiniuk z klasy I c, II miejsce Ania Jaworska z klasy 01, III miejsce Nikola Lewandowska i Maja Leśniewska z grupy 02 (to była wspólna praca) .
Wyróżnienie otrzymał Kuba Gdaniec z klasy I a.
W kategorii klas 2-3:
I miejsce zajął Łukasz Kazanowski z klasy II b, II miejsce Oliwia Zaima z klasy III a i Sebastian Popik z klasy III c, III miejsce Marcelina Cherek z klasy II a.
Wyróżnienia - Roksana Kuberna z klasy III b i Alex Cholewa z klasy II c.
Zwycięzcy otrzymali dyplomy i nagrody z rąk Pani wicedyrektor Ewy Kamrowskiej oraz Pani Teresy Januszkiewicz- członka jury.
Wszystkim zwycięzcom GRATULUJEMY, a dzieciom, które wzięły udział w konkursie dziękujemy za zaangażowanie!

Joanna Kotlik i Lidia Czerniak- opiekunki Małego Samorządu Uczniowskiego.