W dniu 15 października 2021 odbyły się Dni Otwarte Koloseum Gdańsk dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 16 im. Władysława Broniewskiego. Wydarzenie zostało otwarte konferencją poświęconą Profilaktyce i Zdrowiu Psychicznemu prowadzoną przez specjalistę Psychologii Ogólnej Łukasza Molendę. Tuż po konferencji emocje młodzieży zostały podgrzane poprzez II Osiedlowy Turniej Tenisa Stołowego im. Stanisława Zaremby w którym wzięło udział 18 zawodników. W wyniku turnieju na podium stanęli, Karol Kuziemski – miejsce pierwsze, Simeone Dułak – miejsce drugie i Marcel Jagodziński – miejsce trzecie. Zwycięzcy w nagrodę otrzymali atrakcyjne puchary, podczas gdy pozostali uczestnicy turnieju w podziękowaniu za swoją odwagę i wolę uczestnictwa otrzymali pamiątkowe medale. Wydarzenie sportowe zostało zwieńczone Instruktażem Piłki Nożnej dla młodzieży przeprowadzonym przez licencjonowanego trenera UEFA C, Michała Stryjewskiego. Uczestnicy treningu oprócz dobrej zabawy zostali uhonorowani medalami z pamiątkową inskrypcją tego wyjątkowego wydarzenia. Koloseum Gdańsk składa serdeczne podziękowania Dyrekcji Szkoły Podstawowej nr. 16 Pani Ninie Markiewicz-Sobieraj za wsparcie i wspólną organizację wydarzenia. Dziękujemy również za pomoc i aktywną obecność Nauczycieli szkoły, którzy sprawili, że wydarzenie zyskało nowy wymiar wspólnej pracy na rzecz młodzieży.
Zapraszamy Was serdecznie do udziału w kolejnych sportowych przygodach jakie już wkrótce Stowarzyszenie Koloseum Gdańsk przygotuje w ramach realizacji wsparcia dla lokalnej społeczności.