30 listopada Duży Samorząd Uczniowski zaprosił wszystkich uczniów i nauczycieli do zabawy andrzejkowej. Uczniowie z klas IV-VIII przygotowali stoiska z wróżbami. Przygotowane stanowiska były oceniane w konkursie na „Najciekawsze stoisko andrzejkowe”. Wybór nie był łatwy, jednak udało się wyłonić zwycięzców. Dyplom oraz nagrodę finansową przyznano klasie 6b. Serdecznie gratulujemy uczniom oraz wychowawcy.

Jednocześnie słowa podziękowania kierujemy do klas, które chętnie angażują się w przedsięwzięcia samorządowe. Także 30 listopada nie zawiodły. Uczniowie chętnie dzielili się przygotowanymi atrakcjami, w czasie trwania imprezy. W sposób szczególny pragniemy wyróżnić klasy: 7a, 6b, 8c, 6a, oraz 5b. Wyrazy wdzięczności kierujemy do wychowawców za wsparcie swoich uczniów.

Dziękujemy sekcji kulturalnej Dużego Samorządu Uczniowskiego za prowadzenie wydarzenia, sekcji Wolontariatu, który w tym dniu zbierał fundusze na cele charytatywne oraz wszystkim zaangażowanym w pomoc uczniom, którzy tego dnia ofiarowali swój czas i energię, aby wydarzenie przebiegło w cudownej atmosferze.