ZAJĘCIA POZALEKCYJNE W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 16 IM. WŁADYSŁAWA BRONIEWSKIEGO W GDAŃSKU
rok szkolny 2021/2022
Lp |
Nazwa zajęć |
Osoba prowadząca |
Termin |
1. |
Zajęcia rozwijające zainteresowania i uzdolnienia uczniów, w szczególności zajęcia związane z kształtowaniem aktywności i kreatywności uczniów klasy 1a |
p. Beata Dąbrowska - Zych |
poniedziałek 14.30 – 15.15 |
2. |
Zajęcia rozwijające zainteresowania i uzdolnienia uczniów, w szczególności zajęcia związane z kształtowaniem aktywności i kreatywności uczniów klasy 1b |
p. Lidia Czerniak |
poniedziałek 14.30 – 15.15 |
3. |
Zajęcia rozwijające zainteresowania i uzdolnienia uczniów, w szczególności zajęcia związane z kształtowaniem aktywności i kreatywności uczniów klasy 2a |
p. Joanna Kotlik |
środa 7.45 – 8.30 |
4. |
Zajęcia rozwijające zainteresowania i uzdolnienia uczniów, w szczególności zajęcia związane z kształtowaniem aktywności i kreatywności uczniów klasy 2b |
p. Barbara Samulska - Tutaj |
czwartek 13.35 – 14.20 |
5. |
Zajęcia rozwijające zainteresowania i uzdolnienia uczniów, w szczególności zajęcia związane z kształtowaniem aktywności i kreatywności uczniów klasy 2c |
p. Lidia Huk |
czwartek 11.25 – 12.10 |
6. |
Zajęcia rozwijające zainteresowania i uzdolnienia uczniów, w szczególności zajęcia związane z kształtowaniem aktywności i kreatywności uczniów klasy 3a |
p. Anna Sulikowska |
piątek 8.40 – 9.25 |
7. |
Zajęcia rozwijające zainteresowania i uzdolnienia uczniów, w szczególności zajęcia związane z kształtowaniem aktywności i kreatywności uczniów klasy 3b |
p. Elżbieta Letka - Łątka |
piątek 9.35 – 10.20 |
8. |
Zajęcia rozwijające zainteresowania i uzdolnienia uczniów, w szczególności zajęcia związane z kształtowaniem aktywności i kreatywności uczniów klasy 3c |
p. Agnieszka Gwizdała |
czwartek 12.30 – 13.15 |
9. |
Zajęcia rozwijające zainteresowania i uzdolnienia uczniów, w szczególności zajęcia związane z kształtowaniem aktywności i kreatywności uczniów klasy 4a i 4b (matematyka) |
p. Jolanta Gołuńska |
poniedziałek 13.35 – 14.20 |
10. |
Zajęcia rozwijające zainteresowania i uzdolnienia uczniów, w szczególności zajęcia związane z kształtowaniem aktywności i kreatywności uczniów klasy 4a i 4b (j. polski) |
p. Patrycja Jarmuszczak |
poniedziałek 14.35 – 15.20 |
11. |
Zajęcia rozwijające zainteresowania i uzdolnienia uczniów, w szczególności zajęcia związane z kształtowaniem aktywności i kreatywności uczniów klasy 6a i 6b (j. polski) |
p. Paweł Kozłowski |
czwartek 15.25 – 16.10 |
12. |
Zajęcia rozwijające zainteresowania i uzdolnienia uczniów, w szczególności zajęcia związane z kształtowaniem aktywności i kreatywności uczniów klasy 6a i 6b (j. angielski) |
p. Joanna Duszka |
środa 12.30 – 13.15 |
13. |
Zajęcia rozwijające zainteresowania i uzdolnienia uczniów, w szczególności zajęcia związane z kształtowaniem aktywności i kreatywności uczniów klasy 7a, 7b, 7c (j. polski) |
p. Joanna Dunajska |
poniedziałek 14.35 – 15.20 |
14. |
Zajęcia rozwijające zainteresowania i uzdolnienia uczniów, w szczególności zajęcia związane z kształtowaniem aktywności i kreatywności uczniów klasy 7a, 7b, 7c (j. angielski) |
p. Mona Misiuta |
poniedziałek 14.30 – 15.15 |
15. |
Zajęcia rozwijające zainteresowania i uzdolnienia uczniów, w szczególności zajęcia związane z kształtowaniem aktywności i kreatywności uczniów klasy 7a, 7b, 7c (matematyka) |
p. Agata Granowska |
wtorek 7.45 – 8.30 |
16. |
Zajęcia rozwijające zainteresowania i uzdolnienia uczniów, w szczególności zajęcia związane z kształtowaniem aktywności i kreatywności uczniów klasy 8a, 8b, 8c (j. angielski) |
p. Mona Misiuta |
środa 14.30 – 15.15 |
17. |
Zajęcia rozwijające zainteresowania i uzdolnienia uczniów, w szczególności zajęcia związane z kształtowaniem aktywności i kreatywności uczniów klasy 8a, 8b (matematyka) |
p. Agata Granowska |
poniedziałek 14.35 – 15.20 |
18. |
Zajęcia rozwijające zainteresowania i uzdolnienia uczniów, w szczególności zajęcia związane z kształtowaniem aktywności i kreatywności uczniów klasy 8c, 8a, 8b, 8d (j. polski) |
p. Roland Maszka |
czwartek 13.35 – 14.20 |
19. |
Zajęcia rozwijające zainteresowania i uzdolnienia uczniów, w szczególności zajęcia związane z kształtowaniem aktywności i kreatywności uczniów klasy 8c, 8d (matematyka) |
p. Agata Granowska |
poniedziałek 13.35 – 14.20 |
20. |
Kółko języka angielskiego, przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty |
p. Marzanna Rachańska |
wtorek 14.30 – 15.15 |
21. |
Kącik kreatywności |
p. Anna Narewska, p. Viktoria Kochubei |
czwartek 14.00 – 15.00 |
22. |
Gromada Zuchowa |
p. Joanna Rutkowska |
wtorek 16.00-17.30 |
23. |
Harcerstwo |
p. Joanna Rutkowska |
sobota 10.00-12.00 |
24. |
Gimnastyka – akrobatyka - zapasy |
p. Józef Alijew |
poniedziałek, środa, piątek 17.00- 20.00 sobota 10.00- 12.00 |
25. |
Piłka nożna |
p. Tomasz Milczarek. p. Jan Ptach |
poniedziałek, wtorek, środa, czwartek 16.30 – 18.45 sobota |