Podczas międzynarodowych spotkań nauczyciele uczestniczyli w licznych szkoleniach i warsztatach. Były to szkolenia z robotyki, wymiana dobrych praktyk i TOC, czyli na temat metody krytycznego myślenia, gamifikacja.

INSTYTUT BADAWCZY I TECHNICZNY GRECJA

warsztaty-i-szkolenia-nauczycieli-106511.jpgwarsztaty-i-szkolenia-nauczycieli-106513.jpg

KONFERENCJA W HERAKLIONIE

Podczas pobytu w Grecji nauczyciele uczestniczyli w konferencji „Wykorzystanie dziedzictwa kulturowego w edukacji : Cywilizacja minojska za pomocą narzędzi internetowych”

warsztaty-i-szkolenia-nauczycieli-106515.jpgwarsztaty-i-szkolenia-nauczycieli-106516.jpg

TOC

Podczas wizyty uczniów i nauczycieli z Grecji i Hiszpanii nauczyciele mieli okazje uczestniczyć w szkoleniu dotyczącym TOC – metody krytycznego myślenia w pracy z dziećmi. Każdy uczestnik otrzymał międzynarodowy certyfikat uczestnictwa w warsztatach.

warsztaty-i-szkolenia-nauczycieli-106531.jpgwarsztaty-i-szkolenia-nauczycieli-106532.jpg

ZAJĘCIA Z GAMIFIKACJI HISZPANIA

warsztaty-i-szkolenia-nauczycieli-106535.jpgwarsztaty-i-szkolenia-nauczycieli-106536.jpg

ZAJĘCIA Z ROBOTYKI W GRECJI