1. Dekoracja szkoły

Przez cały okres trwania projektu uczniowie tworzyli plakaty promujące projekt. Efekty ich pracy przyozdobiły ciągi komunikacyjne w szkole.

upowszechnianie-projektu-91442.jpg [miniatura]

upowszechnianie-projektu-91452.jpg [miniatura]

2. Konferencje (TOC)

W naszej szkole realizowany jest projekt Erasmus+ "Mały odkrywca wśród przyjaciół europejskiej przyrody". Podczas wizyty gości z Hiszpani i Grecji zaprezentowaliśmy produkty i efekty naszego projektu oraz wspólnie uczestniczyliśmy w konferencjach TOC.

upowszechnianie-projektu-92400.jpg [miniatura]upowszechnianie-projektu-92399.jpg [miniatura]

3. Współpraca ze szkołą SP42

Na spotkaniu uczestnicy projektu dzielili się swoimi wrażeniami i osiągnięciami związanymi z realizacją projektu ERASMUS+.

upowszechnianie-projektu-92420.jpg [miniatura]upowszechnianie-projektu-92419.jpg [miniatura]

4. Prezentacja projektu podczas zebrania z rodzicami.

W ramach zebrania z rodzicami zaprezentowane zostały efekty pracy uczniów, wypracowane produkty, fotorelacja z odbytych spotkań międzynarodowych.

upowszechnianie-projektu-111737.jpgupowszechnianie-projektu-111740.jpg